El.m

Jak se jmenuje film, v němž si chůva přivlastňuje dítě novopečených rodičů?

Ahoj :) Jde o film ve kterém k novopečeným rodičům přijde chůva (přišla o dítě) a začne si dítě přivlastňovat, dokonce i kojit, myslim, že i svede otce dítěte, ale nejsem si jistá, neví někd,o co je to za film ? :) Děkuji moc mám, už to v hlavě týden 🙊

Odpovědi
seraphico

Ruka na kolébce.

Zdroj: https://www.csfd­.cz/film/4122-ruka-na-kolebce/prehled/

Malvína

Hodně podobný děj má i film Hra o dítě. Jen se nejedná o chůvu, nýbrž náhrádní matku.

El.m

Dítě jim chce ukrást a myslím že to končí tak že se chůva při rvačce s rodiči zabije …. Jsou to jen útržky v paměti