MB19

Neznáte název pravděpodobně válečného filmu, v němž letec přistane na poli, pozná holku a rozloučí se s ní v Paříži?

Klasika – hledáme film… (Pravděpodobně válečnej) letec, přistane na poli, v polorozpadlým baráku tam pozná holku, co nemluví jeho řečí (asi francouzka?), ke konci se loučí v Paříži a nikdy se už nenajdou… Kdo viděl? Někdo určitě, celkem známej … díky! 🙂

Odpovědi
Max Bekrt

Nebude to Andělé nebes?
Jestli ne. Tak je to taky skělý film