Paja333

Poznáte film (akční thriller) podle popisu níže?

Hledam jeden film už strašně dlouho a nevím jak se jmenuje. Moc si to už nepomatuju ale je to o tom ze nejakymu chlapovi Zabili myslím ženu nebo syna a ten hledá toho co to udelal,potom mu nějaký stary muž nabídl ze ho najde za peníze …po nejake době mu zavolal ze ho nasel a ze je v nejake budově už svázanej a muže si s nim dělat co chce. Ten ho začne mučit a ptat se Ho proč to udelal atd ale pak spolu zjisti ze to nebyl on. Ten dědek to cely sledoval na kameře a potom po nich šel i s jeho komandem a ti dva se daji vlastně dohromady a utíkají jim. Prosím prosím nevi někdo co by to mohlo být za film ? 😞

Odpovědi
Lotr2008

Já bych ti doporučil spíš filmy jako Atentát nebo Vyšší princip než nejake americké kraviny. Uč se o naší historii, když jsi sakra Čech!

tomflix

Příspěvek smazán administrátorem.

Marty Koller

Lotr2008: a kdo se bude koukat na ty České hovadiny?

quentos

*české

Paja333

Přesně Česky filmy mě nebavi

Disraeli

Koho jo… Česká popkultura celkově za moc nestojí. V literatuře a hudbně PÁR vyjímek… možná.