doney gal

Mám napsat holce, že je konec?

Mám takový nápad. Chtěl jsem chodit s jednou holkou, několikrát se viděli, psali si, pak jsem jí napsal a ona neodepsala, tak jsem to obrečel a smířil se s tím, že mě nechce. Předtím už mi taky moc neodepisovala a musel jsem se jí doprošovat. Už je to měsíc, co jsem jí napsal. Přemýšlím, že bych jí naposled napsal SMS. Z facebooku jsem se dozvěděl, že udělala státnice. Tak bych jí k nim pogratuloval, ale přidal k tomu, že už jí víc psát nebudu, že jsem pochopil, že nemá zájem a sbohem.
Nebo třeba bez toho, jak jsem pochopil, že nemá zájem. Nic už tím nezískám, jen bych to chtěl tak nějak utnout, když to neudělala ona. Už bych jí stejně nechtěl, ale mám rád dělání věcí na rovinu. Je to dobrý nápad, nebo špatný?

Nejlepší odpověď
ivzez

Podle mne je to hloupý nápad.
Ukončila to ona, budete-li se jí vnucovat pod záminkou gratulace, jen se ztrapníte.
Ale možná Vám to je jedno, když ji sledujete na FB…

Další odpovědi
RyuzakiKate

No, tak hlavně, že se stále evidentně máte v přátelích na fejsbuku… Jestli tě ignoruje, tak si ji ze seznamu prostě odeber a nazdar, nic víc. Kdybys chtěl něco řešit opravdu na rovinu, tak by bylo vůbec nejsprávnější jí to říct osobně, ale to je pak těžký, když ti teda neodepisuje… leda přepadovku doma, jako za starých časů :)

Alesh

Tak podle mě se pokoušíš ukončit něco, co nikdy neexistovalo. Resp. existovalo, řekněme, jednostranně.
Tahle tvoje potřeba pramení z pocitu, že to potřebuješ nějak v sobě utnout. Napsat ji můžeš, pro ní to nic znamenat nebude a tobě to možná pomůže. A možná to bude jen horší, neboť si jen nasypeš sůl do znovu otevřené rány. Takže si to rozmysli. Jo, taky jsem pár takových neopětujících miloval… 😉

iceT

Pokud ti neodepisovala, tak učení na státnice může být jedním z důvodů.
Pokud bys jí chtěl pogratulovat, tak jen ústně zočivoči nebo po telefonu, ale určo ne po SMS.
Už jen to, že ses musel jak říkáš doprošovat odpovědi je špatně. Ten vztah nevztah mezi vámi asi ani nebyl, a to co bylo, vyšumělo do ztracena, takže bych to už nechala být, bez gratulací, bez poslední SMS.