roxy52

Napravo v ,,novinkách" čtu-Zároveň jsme zjednodušili formulář pro zadávání nových otázek.

A tak zkouším novou otázku.Nevíte někdo,v čem je to zjednodušený??

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Zjednodušili ti to tím, že tě tam obtěžuje nějaký okýnko, kde ti napovídá, ale pokud si ho nebudeš všímat, tak nijak.

Další odpovědi
standa

Nevím co přesně bylo z původního formuláře vypuštěno, ale všimnul jsem si vyskakovacího okna nápovědy (jenž mě narozdíl od Miroslava vůbec neobtěžuje), které může být zejména pro nováčky i užitečné…

Texty nápovědy:

Doporučujeme používat tázací zájmena (jaký, jak, kde…) a uvést konkrétní informace již v textu otázky. Snažte se vyvarovat obecných formulací typu „Prosím pomozte…“, „Co mám dělat…“ apod.

Není Vaše otázka příliš stručná? Uvádějte konkrétní informace přímo v otázce, obecné a krátké otázky mohou zůstat nezodpovězené.