fosilie

Napadne někdy heterosexuálního muže, jaký by to bylo s chlapem? Že by třeba možná zkusil ho někomu kouřit?

Neptám se na realizaci, ale jestli vůbec taková myšlenka je třeba běžná u mladých kluků, kteří mají vztahy s holkama.

Nejlepší odpověď
Dochy

Kdyby někdo tušil co všechno už mně napadlo.....
Osobně mám pocit, že když někdo napíše, že to by ho něco nenapadlo ani náhodou tak buď kecá, nebo má inteligenci někde naprosto jinde než já. Pokud nějaký náznak uvidím třeba ve filmu, musím se zamyslet jak bych se v té pozici cítil já. Naprostá většina podobných situací je pro mně naprosto nepřijatelná a zamítnutá pudy, rozumem, nebo obojím. Ale že by mně to vůbec nenapadlo, to tedy ne.

Další odpovědi
elkon

Jako heterák můžu říci že ne. Kdybych si to měl jen představit, tak mi naskočí husí kůže.

Rokio

Pro normálního heterosexuálního muže je tohle naprosto odporné. Určitě by chlap, který je sexuálně orientován na ženy, nechtěl mít pohlavní styk s jiným chlapem. Pro něj by to bylo nechutné a nelíbilo se mu to.

zjentek

Ty wole! 🤦‍♂️🤢🤢

Inu… Docela chápu, že se na to musíš ptát, neboli je ti jasný, že tyto nejseš, ano?💁‍♂️

zjentek

Elkon tak husí kůže, ano? No tak to docela dost vypovídá, doporučuji naslouchat svému vnitřnímu hlasu. 🤨

Dochy

😉

led

Dochy,
Tajomné láka 😉 aj keď ten krok k jeho odhaleniu vedome nespravíte.