dust8

Napadne do Vánoc vůbec nějaký sníh?

Nejlepší odpověď
Mc Merkurion

… zcela určitě (neptáš se kde a do kterých, takže na to mohu vsadit) …

Další odpovědi
aliendrone

Tak v sobotu ráno jsem už viděl velmi mírně posněžená auta, nebyla to jinovatka. K ránu kolem 4 skutečně už trošku padaly zmrzlé krystalky. Ovšem udržel se jen v prohubních kastlí a jen z návětrné strany, do 8 hodin všechno roztálo. :)

Kepler

Určitě, někde už hodně napadlo. Například v Alpách už byla taká fujavica, že radši zavřeli sjezdovky.

Edison

McM byl rychlejší…