tazatelka

Nákup poštovních známek – KDE

Poradíte, kde koupit poštovní známky na dopis, kromě poboček ČP? nejde mi o řádné sběratelství, potřebuju aktuýlní platné známky. Dopis jsem neposílala už nějakých 20 let 🙂, takže nevím. Díky za reakce.

Nejlepší odpověď
Mapel

Dříve v každé trafice, ale teď je některé trafiky u nevedou. provize je totiž méně jak 2% a v ceninách váznou podnikatelům zbytečně peníze. Tak nezbývá než pobočky pošty, nebo zkoušet kde je ještě vedou. Sama píšeš, že více jak 20 let jsi neposílala dopis. Tudíž známka není lukrativní obrátkové zboží. Proto ho ani žádný řetězec nevede a malý soukromník by měl?

Další odpovědi
hanulka11

koupíš je i v trafice, tabáku

vranovahan

Asi bych taky zkusila nějakou tu trafiku. Dřív se tam daly známky sehnat běžně, ale jak už se dnes tolik nepoužívají, tak těžko říct. Sama jsem je dlouho nekupovala. Manžel známky nakupuje, ale ten je má spíš pro filatelistické účely. Sbírá je už nějaký ten pátek. Alb se známkami má několik a teď si odtud https://www.pe­pe.cz/kategori­e/filatelie/ kupoval nové.