Louki

Prodává kurýr poštovní známky?

Potřebuji zjistit, zda kurýr dodávající balíčky od České pošty prodává poštovní známky? Děkuji

Odpovědi
Dochy

Pokud vím tak jen nosí balíky. Ale pokud je k tomu důvod, můžeš se zkusit domluvit.

Drap

Proč by je měl vozit? Neni k tomu žádný důvod. Poštovní známky si můžeš koupit na každé poště.

Mp2

Hele, kurýr ošty nevozi ani známky.

Já pracoval teď přes cely den a nemel.jsem moznost koupíš nikde známku. Pracuji mimo civilizaci da se říct.
Když jsem posilal dopis na úřad, nemel jsem známku dopis ano.. Potřeboval jsem, aby dopis došel…

Napsal jsem tedy pouze adresu příjemce, vzal jsem izolepu a na obálku jsem přilepil 50kč ..
Dopis došel, na pošté asi pochopili..

Michel Samia

Nemáte známky? Nevadí. Stačí dokument naskenovat do PDF a poslat službou DopisOnline od české pošty. Zaplatit můžete kartou. Existuje taky mobilní aplikace na od pošty na posílání skutečných pohledů, třeba z fotky z mobilu. Případně datovka na komunikaci s úřady.