Complex

Kde se dá koupit Aladinova lampa?

Nejlepší odpověď
Edison

Ve fotopotřebách – vybavení temné komory. Jedná se o bezpečné osvětlení neexponující fotopapíry.

Další odpovědi
annas

Otázka je v kategorii Nakupování, navíc v názvu je velké písmeno, tudíž
záleží na tom, zda chcete koupitt knihu Aladinova lampa, nebo lampu, které se kouzelné lampě podobá.

https://www.he­ureka.cz/?h%5Bfra­ze%5D=aladino­va+lampa

Jinak příběh o Aladinově lampě je možné najít i v příbězích arabské sbírky Tisíc a jedna noc, do níž byl zařazený později.

aliendrone

To žáleží na tom, jestli chceš „Aladin lampu“ NEBO „Aladin lampu“! https://youtu­.be/NHkWXLmVi_c?t=33 ;) :)

Edison

Annas, to by přece napsal, že chce knihu a ne lampu. 😉

annas

Napsal jen Aladinova lampa, navíc s velkým písmenem, takže je to název třeba i knihy.

Neuvedl kategorii, jen nakupování.

Jinak lamopy , radary atd. se nazývájí Aladin.

Edison

Mno… jde o to, jak se na to budem dívat… Ale to je asi vcelku fuk… Stejně je to nesmyslná otázka… 😁

On ten radar není radar, ale model vývoje meteorologické situace. Takových modelů existuje více.

Lamalam

Co a jak troll napsal je úplně jedno. Mám pocit, že zde donedávna exceloval jako Found.

Edison

To nejspíš není jen dojem… 😁