Maki-H

Dá se v ČR koupit britská poštovní známka?

Dobrý den, chci si napsat do Velké Británie o podpis jednoho herce, ale musím jim poslat obálku i se známkou. Dá se někde v Česku koupit britská známka?

Odpovědi
Edison

Už je to tu probíráno.

Ne, k těmto účelům slouží mezinárodní poštovní poukázka, nebo jak se tomu říká, kterou je možno zakoupit na poště. Ta se přiloží k dopisu a příjemce tvého dopisu – odesílatel dopisu pro tebe ji pak použije k platbě na své poště.

Konkrétně hledej pojem „mezinárodní odpovědní zásilka“.

Zdroj: https://www.go­ogle.cz/search?lr=lan­g_cs&newwindow=1&tbs=lr­%3Alang_1cs&sxsrf=­ACYBGNR3NZRl3CVW­3AIwq31CVf6O6HEf­_A%3A1576937906241&e­i=sin-XamrDoPHwQLPtJXY­Aw&q=mezin%C3%A1rod­n%C3%AD+odpov%C4%9Bdn%­C3%AD+z%C3%A1sil­ka&oq=mezin%C3%A1rod­n%C3%AD+zp%C4%9Btn%C3%A1­+z%C3%A1silka&gs_l=psy-ab.1.3.0i71l8­.0.0..2819...0­.2..0.0.0....­...0......gws-wiz.JZqd3Fr-T2k

Drap

Myslím že ne. Jedině u nějakého sběratele, nebo si ji nechat přivézt od někoho kdo právě na ostrovy jede.