marisel

Jak to, že když na Amazon.com zvolím doručení do ČR, stejně daný produkt do ČR odeslat nejde?

prosim o radu, i kdyz na hlavní strane amazonu mam hned v řádku pod timto nápisem Delivery to czech republic stejne vsechny produkty co jsem si vybrala odeslat do cr nejdou. nechapu pak smysl vyberu zeme. jde nejak vyfiltrovat zbozi primo jen pro cr? shanim totiz neco, co je u nas uz vyprodane, na ebay ani ali to nemaji, jen na tom amazonu ano. moc dekuji za kazdou radu a pomoc. DIKY MOC KONKRÉTNĚ NA TOM NEMECKEM JSEM TO NASLA A DO CR JDE ODESLAT :o), JEN JE TO TAM O HODNE DRAŽŠÍ, POSTOVNE TREBA 14 EURO A VYROBEK 20. KONKRETNE SHANIM SADU KREMU NA RUCE V PLECHOVE KRABIČCE PANIER DES SENS CERVENY TYMIAN, VERBENA… A POTOM JEJICH VYROCNI SADA TAM JE TUSIM MANDLE, MED A JESTE NECO. MAMINKA SI TO PRALA K NAROZENINAM A U NAS VSUDE VYPRODÁNO. TU SLUŽBU POSLAT ZE ZAHR. JSEM TAKY NEKDE NASLA, ALE MAM Z TOHO OBAVU,JESTLI TO NENI PODVOD,CHTELA JSEM TO JEDNOU VYUŽÍT Z NĚMECKÉHO H & M SHOPU.

Odpovědi
Ametyst

Zkus nákup na Amazon.de, z Německa by to mohli poslat. Občas kdyz se to hodí, tak jsme v Evropské unii.

jáára

Minule jsem na alegru.pl potřeboval něco koupit a prodejce nezasílal do cze. Našel sem si službu která mi přidělila adresu v PL poblíž hranic, potom to vzalo DPD. Asi 150 korun to stálo. S DE to bude podobný.

Zdroj: https://www.na­kupynemecko.cz/ce­nik.html