MonkeyKing

Jak nakupovat knihy přes Amazon?

Nejlepší odpověď
annas

Našla jsem vám postup,. jak v Amazonu nakupovat. Neplatí jen pro knihy.

„Knihy můžete nakupovat nejen v papírové podobě, ale i v elektronické podobě pro známou čtečku knih Amazon Kingle nebo tablet Kingle Fire, které firma vyrábí.“
Zdroj: https://www.jak­nakupovatna.cz/a­mazon/

Další informace, – při nákupu je nutná registrace. Jste registsrovaný?

„Registrace je nutná všude. V rámci zemí EU budou stejný přihlašovací údaje, ale registrovat se musíš v každé zemi zvlášť.“

https://webtrh­.cz/400101-amazon-affiliate-nutne-kazdou-zemi

Další odpovědi
ivzez

Také jsem na to nepřišla.

U několika knih, které normálně byly v nabídce,
se mi po rozkliknutí zobrazila informace, že kniha
není pro mou zemi dostupná.

__

K odpovědi Annas:

Jsem zaregistrovaná na Amazon.de, přesto se mi po rozkliknutí nabídky knihy zobrazí informace, že je kniha pro mou zemi nedostupná. Pravda, zajímám se
o knihy německých autorů v němčině → ale to by snad nemusel být problém…

Ke zkopírované části textu:
Ta čtečka se jmenuje KinDle, nikoliv KinGle.

Brblal

Já když jsem ty jejich mizerné stránky viděl, řekl jsem si, že firma která má takové „stránky“ mě osobně nezajímá, je to jejich vlastní vizitka…

Já nakupuji úplně jinde a jinak…

Arne1

Můžeš to rozvést ? Já myslel, že na Amazonu se nakupuje úplně stejně jako v libovolném jiném internetovém obchodě.