Bullner

Chtěl bych si koupit přes internet knihy , šlo by to telefonicky ?

Že bych jim zavolal , oni by to přivezli a já bych jim dál peníze , abych jim nemusel dávat svoje údaje ?
Jde to ?
( název obchodu : Beletrie.eu )

Nejlepší odpověď
gecco

No – a proč jim nezavoláš a nezeptáš se???
:-O
Každý prodejce má právo prodávat za podmínek podle svého uvážení (neporušuje-li zákon) – ty (ani my) nemůžeš/me po něm něco ´vyžadovat´…
😉

Další odpovědi
dnb

Zavol a ty daje bys jim musel stejně zadat, pa by nevěděli kam a komu to maj vůbec přivzt.

marci1

A kam by Ti je přivezli, kdyby jsi jim nezadal žádné údaje ? Promiň, ale není to reklama ? 🙂