anothertyn

Jak se přes internet posílají peníze?

Zajímalo by mě, jak to je s platbou přes internet. Například když něco nabízíte v bazaru, ale osoba co si to chce koupit, si pro to nemůže přijet. To musím mít založený nějaký bankovní účet? A vůbec jak se tam vůbec ty peníze pošlou? .. Ne ze bych byla nějak hloupá, ale jen mě to zajímá, jak přesně to s tím je..děkuju za odpověď

Odpovědi
anonym

Ano dají.Musíte mít založen bankovní účet,který si založíte u své banky z kterého pošlete částku na účet prodávajícího.

Pepa25

Je víc možností (bankovní převody, karty, platební služby typu PayPal či Paysec). Ano, prostý bankovní převod z jednoho účtu na druhý je jedna z jednoduchých možností.

cochee

V popisovaném případě to ani nemusí být přes internet, stále přece existují složenky :)