ondrakolohna

Dobry den 27.12.2013 jsem si koupil mobil samsung galaxy s I I I a kdyz jsem zapnul fotak nebo kameru je tam hlasity sum

Nevim jak se toho zbavit potrebuji pomoc jestli mam mobil reklamovat nebo ne kluk ma stejnej mobil jako ja a nic mu tam nesumi prosim o pomoc

Nejlepší odpověď
Bedy

To bude pravděpodobně zmetek, doporučím reklamaci. Samsung jede hodně na množství, ovšem na úkor kvality.

Další odpovědi
eRko007

Ty si to položil tak jako kdybys byl tady na reklamaci :D reklamuj to

Zdroj: Vlastní hlava :D