zjentek

Najdeme v Super.cz taky i články, založené na skutečnostech, anebo výhradně jen sprosté drby?

Právě jsem se dozvěděl velice nešťastnou informaci právě z tohoto serveru, ale tak jde přeci o Super.cz, takže je možný, že se jedná o nemístný drb a informace nemusí být nutně pravdivá, no ne… https://www.su­per.cz/674104-krasna-emma-stone-se-zasnoubila-oscarova-herecka-s-nejhezcim-usmevem-v-hollywoodu-se-pochlubila-diamantovym-prstenem.html );

Nejlepší odpověď
Kepler

Já tyhle drby nesnáším a tak je nečtu a nemohu posoudit. Tohle ale vypadá pravdivě. Upřímnou soustrast!

Další odpovědi
Ametyst

Nejlepší je podívat se, jestli tam jsou nějaká videa s rozhovory. I když mohou byt sestříhana, je lepší poslouchat přímou řec než její pretlumoceni od pisalků.

Mc Merkurion

… tak nejni šprochu, aby na něm nebylo pravdy trochu …