Complex

Nadřeli jste se někdy úplně zbytečně? Kdy to bylo?

Nejlepší odpověď
Kepler

Kdysi dávno, za mlada. Pokoušel jsem se vykopat pařez na zahradě. Makal jsem jak barevný několik hodin, nešlo to. Nějaký blbec to tam držel zespoda.

Další odpovědi
Dochy

Jo… Opravil jsem v bytě zdi poškrábané (rozryté) dětmi a pěkně nabílil. Vydrželo to asi tak 2 dny. Pak se kluci vrátili od babičky.

zjentek

Pořád! No furt! Třeba teď a tady!

Keplere, podle mýho ten tvůj příběh s pařezem bebyl zas tak zbytečný… třeba ti z tý doby zůstal nějaký sval, nebo přinejmenším i nějaká kladná vlastnost! ;)

hapiky

V mládí jsem dlouho balil jednu štavajznu, zbytečně!

Mc Merkurion

… včera, odhraboval jsem sníh, a teď můžu znovu …

Edison

V práci. A v poslední době celkem často.

ivzez

Několikrát, ale vzpomínat se mi nechce.

V poslední době mne štve, když napíšu delší odpověď, nezkopíruji si ji někam jinam, stisknu tlačítko Odeslat a odpověď se kvůli mikrovýpadku internetu neodešle. )–: