Na kterého uživatele se vždy těšíte?

Nejlepší odpověď
Kepler

Marci, aliendrone, annas, led, Kelt, zjentek, Ice-T, da-ny, dubraro, dochy, dudu, paul, pepa, nyjono, jens, ivzez , hapiky… nevzpomenu si na všechny. Až na blbce, všechny vás mám rád 🙂

Další odpovědi
da ny

Mám to podobně, jako Kepler a přidávám ho do „seznamu“ ;D

zjentek

Na všechny (včetně Vojty bože) a celýmu tomu stádo bezpochyby KRALUJE nejmoudřejší z moudrých – ALIENDRON (naštěstÍ bezkonkurenčně NEOHROŽENĚ, čili po celou dobu existence tohoto webu ani nehrozí SESAZENÍ krále kýmkoli z doposud známých figur, pokud tedy sám dobrovolně neodletí jinam ještě v době prosperity webu a nějakej břid selskej si svévolně neURVE jeho žezlo)!!!

Hufnágl

Na takového, který nesmaže příspěvek, který není v rozporu s kodexem.