dust8

Na jakých/kterých TV programech a rádiích člověk alespoň za celý týden neuslyší slovo: Babiš?

Nejlepší odpověď
led

V televízii Arabských Emirátoch, prípadne na ostrove Palau v Tichom oceáne, máte šancu nepočuť tak často o českých politikoch.

Další odpovědi
Kepler

Na programech dostupných u nás snad jen na ČT art, dětských, hudebních, přírodovědných a hunting (pro lovce všeho druhu) kanálech. I když tím posledním si nejsem moc jistý.

paroh77

TV Mňau a TV Mňam, ale možná už se infiltroval i tam.

dubraro

Internetová rádia, která mají v programu jen hudbu a ev. hlášení času.

anonym

z těch českých třeba na ČT Déčko 🙂 Takový egocentrik jako Babiš musí být z takového stavu sám se sebou opravdu velmi spokojen. Je to stejné jako ve spojených státech Trump, ten také vyvolává takové množství odporu a kontroverze téměř každým svým činem či hloupě tweetnutým slovem že se bez něj už žádné zpravodajství ani jeden den neobejde, při tom si to tihle lidé svou spíše záškodnickou činností než užitečnou rozhodně ani nezaslouží. Dosáhli však přesně toho, co jim dělá nejlépe…