Kazatel

Na jakých místech dochází nejčastěji k nakažení covidem-19? Kde je nejrizikovější podle cca půlročního zjišťování?

Na jakých místech dochází nejčastěji k nakažení COVID-19? Tedy kde je dle cca půlročního zjišťování nejrizikovější?

Opakuji odkaz na pravopis

„Jak by se měl skloňovat název nemoci covid-19?“
http://www.uj­c.cas.cz/jazy­kova-poradna/zajimave-dotazy/

Odpovědi
elkon

Všude, kde jsou větší skupiny lidí.

Pepa25

Při těch aktivitách, které úřady následně omezují nebo přímo zakazují ( ikdyž do toho nepochybně vstupují politické vlivy). MZdr také koncem srpna vydalo tabulku rizikových aktivit, ale následně se ukázalo, že je převzata z USA …

Ametyst

V Praze.

Arne1

Mejdany.

da ny

Údajně při blízkém vzájemném kontaktu lidí,
dobře se asi roznese v práci (společnosti, v rodině, oslavy aj.), zejména během déle trvajícího společné stráveného času. Během péče o klienty a pacienty ve zdravotnickém zařízení a v zařízeních sociální péče. Plus hovor, zpěv…., hygiena rukou…

Někdy jsou věci jinak, než se zdají být...... ;)

https://nevidi­telnypes.lidov­ky.cz/spolecnos­t/koronavirus-maji-ta-opatreni-vubec-nejaky-smysl-1.A201012_103­507_p_spolecnos­t_wag#utm_con­tent=freshnew­s&utm_term=nej%C4%8Das­t%C4%9Bj%C5%A1%C3%AD%20p­%C5%99%C3%AD%C4%8Di­ny%20n%C3%A1ka­zy%20covidem&ut­m_medium=hint&ut­m_source=sear­ch.seznam.cz

Nejhodnejsi

Nejrychleji a nejefektivněji se covid šíří všude tam kde je signál rádia a tv včetně internetu a tisku.