bestak

Na jaké představení do ND rodičům koupit lísky?

Vánoce se kvapem blíží a už by to pomalu chtělo vymýšlet nějaké dárky. Já jsem se letos rozhodl, že rodičům (~ 45) koupím něco pořádného, a ne jen knížky jako vždycky. Napadlo mě, že bych jim mohl koupit lístky na nějaké představení do Národního divadla. Když jsem ale projížděl repertoár, zjistil jsem, že nevím na co.

Viděl bych to na nějakou činohru. Jenže bojím se, že vyberu něco jenom ze zoufalství, že je to jedno z mála představení, které je vyprodané, a nebude to stát za to. Tak co, poradíte mi nějak?
Doplňuji:
U Prodané nevěsty mě, přiznám se, trochu odrazuje cena 900 CZK do první řady.

Nejlepší odpověď
anonym

je vidět že máš skvělou fantazii,je to výborný nápad na dárek pro rodiče hlavně záleží co tví rodiče mají radši,jestli nějaké lehčí komedie,nebo jsou pro vážnější žánr,to musíš posoudit sám,koukala jsem na nabídku a je z čeho vybírat,tak se nemusíš bát že to bude z nouze ctnost,podívej se jestli nehrají něco z dob kdy se tví rodiče právě seznámili,určitě rádi zavzpomínají

Další odpovědi
ReHu

To je těžké, když nevíme, co peferují.
Myslím, že Čechomor je asi nenadchne, možná jo , já bych šla 🙂, ale pokud nechceš činohru, myslím, že klasika Prodaná nevěsta nezklame.
Pokud mají rádi legraci – Sluha dvou pánů je taky dobé představení.
Doplňuji:
Také bych chtěla mít takové dítko, které takto pečlivě vybírá dárky.

myšpulín

Já bych to osobně řešila dárkovými poukazy do ND, když bych si nebyla jistá s výběrem představení. Dárkový poukaz má platnost 1 rok, tak si rodiče za tu dobu určitě rádi vyberou sami představení, které se jim bude líbit 🙂

Zdroj: http://www.narodni-divadlo.cz/De­fault.aspx?jz=cz&dk=­zprava.aspx&sb=0&a­i=691

hanulka11

Myslím,že ND má dost co nabídnout a program je dlouho dopředu k mání. Vyberte nějakou klasiku ta nikdy nezklame .Zvlášť ve hvězdném obsazení herců ND