_136

Na jaké celkové částky vychází zbytečně planné výjezdy policie,hasičů a zdravotnické záchranáře?

https://youtu­.be/bZVXFmyTGGA Velmi by mě zajimalo na jaké částky do vyjde a kdo hradí tyto výjezdy?

Odpovědi
autacek

Jedna cena je tabulková, druhá reálné náklady. Není planný výjezd jako planný výjezd, dojde-li ale záměrně ke zneužití složek záchranného systému, podaří-li se pachatele vypátrat, často je mu to dáno, mimo jiného trestu, k náhradě.

plebs

Hasiči jsou levní 5600 Kč, pokud šlohnete něco, neb při dopravní nehodě máte slívku případně zobete bobule tak mimo postihu dle zákona zaplatíte výjezd policie, benzín a plat policistů.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Emefej

Planný???