Filip84

Na čem ještě se dá našporovat peníz? 🤪👌

Teďka to tu probíráme, tak jako různě, na čem, nejen obyvatelé jižních Čech, dokážou našporovat peníz:

Máte nějaká jiná, podobně „praktická“, doporučení, kterak ušporovat peníz? 😃

P. S.: Obrázek má být varováním, že před odložením bobarďáku je potřeba se naučit vhodně sedět! 😃👌

Nejlepší odpověď
aliendrone

Mám lehkou alergii, jakmile slyším slovo „spoření“. Jedna věc je rozumně ušetřit a úplně jiná „šetřit“ (hrdlit). Není mi z dotazu bezpečně jasné, kterou variantu máš na mysli. A protože s ohledem na kategorii a formu tipuji vocogo, tak:

  1. netopit, nekoupat se není novinkou, chtěl bych napsat, že TŘÍSVETROVÁ pětidemoličnní děffka již objevila, ale to by bylo SILNĚ urážlivé pro mnoho poctivě se živících žen (vlastním tělem), což si podle mne nezaslouží (házet je do stejného pytle s takovým dem[ent]okratickým póvlem) 😉
  2. místo obědů spásat trávníky – ušetřilo by se na komunálních službách (ono i sekání trávy v parcích něco stojí), to je ovšem NEPRŮCHOZÍ, protože progresivní EKO GreenPEACH 😉
  3. zbavit se obuvi (nenosit ji), je to prý dobré pro klenbu chodidla (nebudou platfusáci), navíc psí lejna by mohla nahradit všelijaké ty krémy na nohy (hlavně že to maže) 😉
  4. nepoužívat toaleťák – v době elektronické komunikace je papír přežitek, navíc EKOdementní hledisko je třeba zohlednit (BTW – zde se jasně ukazuje NEZBYTNOST přejít na elektronickou měnu – zrušit papírové bankovky, protože vidím v barvách ta kvanta mentálů, která po zrušení bankovních papírků se budou snažit k témuž použít MINCE!)
  5. MASO zvířátek (ke konzumaci) nahradit kanibalizací korpusů jedinců, kteří již nejsou ekonomicky efektivní (důchodci, nemocní apod.), pokud by ti šmejdi natruc nechtěli VČAS chcípnout, tak pořešit SEKEROU (uvést do stavu psychické neexistence), následně je konzumace již bez komplikací 😉

Možností se naskýtá neskutečné množství. Ovšem je třeba MYSLET SPRÁVNĚ UVĚDOMĚLE, liberálně progresivně, elektrodebilně, zkrátka mít mysl plnou PRAVDY A LÁSKY! 😮 😉

😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁

Další odpovědi
cappuccino

Jakepak jizni Cechy? Podivej se na Cinu!! 😄
https://nasete­ma.cz/moda/mla­di-cinane-maji-novou-zabavu-do-prace-chodi-v-pyzamu-a-backorach/9491/?ut­m_source=www.sez­nam.cz&utm_me­dium=sekce-z-internetu#dop_ab_va­riant=0&dop_sou­rce_zone_name=hpfe­ed.sznhp.box

Rokio

  • nekouřit, nepít alkoholické nápoje a nebrat drogy
  • negamblit
  • nechodit do restaurace
  • nechodit do kina, do divadla a na koncerty
  • nekupovat si DVD, CD a knihy
  • nechodit na zahraniční dovolené
  • nakupovat ve slevách a v akcích
  • používat autobus místo auta

Savier

Ten chlápek na obrázku vypadá trochu jak Putin… To je častá věc u mužů, co nosí skotské sukně? Že jim de vidět rozmnožovací pytlík? Na léto ideálka si myslím :D No já šetřím hlavně tím, že nakupuji ve slevách. Zároveň neplýtvám s vodou a nenechávám zbytečně dlouho rozsvíceno. Děkuji. Veselé Velikonoce.

Filip84

Savier: Kilt není sukně, je to pléd. Kdybys měl někdy na sobě sukni a kilt, pak bys chápal naprosto a přesně, v čem je ten rozdíl.

Je zvykem chodit pod kiltem bez spodního prádla, nazývá se to „go commando“. Statisticky 38% nositelů kiltu chodí někdy go commando. Ano, je to praktické nejen na léto, ovšem potřebuješ nějaký kilt liner, nebo prostě spodnici, abys nepochcal a neposral kilt (ten tradiční, navíc, nejde ani vyprat, musí se čistit) a potřebuješ se to naučit nosit tak, aby při každém sedu nebyl výstav primárních pohlavních znaků. 👌😅

Muž v kiltu sedí poněkud jinak, než ženská v sukni – protože to dole má, poněkud, jiný, než ženská. No, tak je potřeba se naučit „správně sedět“. 😎👌

Filip84

aliendrone: Mám, naprosto, na mysli kategorii škrotů, škudlit, škudlit, škudlit: čím bisarnějším způsobem, tím lépe! 👌😅

Tobě se to, myslím, vystihnout podařilo: „masokostní moučka“ z důchodců je 👌! 😜😂

aliendrone

Filip84>>> Gratuluji, nominace na čestné uznání ve vědomostní soutěži „O zemi, kde PRAVDA a LÁSKA zvítězila“! 😁

elkon

To, co popsal Rokio, je kromě několika všeobecných známých frází, jen plácání nekulturního zabedněnce, žijícího někde ve sklepě, kde čeká až mu milostivě někdo přinese papů.

Filip84

elkon: Nebylo to cíleno na něj, to vůbec ne, my, jak jsme to tu probírali, no s dany, cappuccino, a tak, tak mne ta otázka napadla. Ovšem hned, jak jsem jí dopsal, mi docvaklo, kdo že se asi tak „chytí“? 😈

No: chytil se! 😈😅