zjentek

Mží a hned to mrzne?

Ať jdou do prudele!

Odpovědi
aliendrone

Odpověď pocitovka > jakožto řidič (venkoncem se to týká i chodců) ti rozumím, ale…

Ve skutečnosti bys měl být RÁD za to, že tě v zimě potkávají ZIMNÍ neplechy. To je takové přirozené, tradiční, klasika.
Uvaž, že třísvetrová pizda (nebo jiný potrat z téže chátry) může přijít s tím, že se ti namrzání zdá, je to fata morgana (horkem se tetelící vzduch a jeho zrcadlení) a POVINNÝM řešením je šup do plavek! Byl bys raději? 😉

ENJOY!!! 😄

Ametyst

Aliendrone: Jako v tom vtipu od Renčína, který mám zarámovaný. Dlabáček se sousedem koukají na nebe, a Dlabáček říká: „To nám krásně chumelí. A někde v Evropě se koupou. Jenom abychom se nějakým nařízením z Bruselu taky nemuseli koupat. “.

zjentek

Otázka pocitovka