MedarrDany

Myslíte, že se to s tou Ukrajinou už uklidní?

Jak dlouho myslíte, že bude trvat ta válka na Ukrajině? To, co se tam děje vůbec nedávají do zpráv.. Mám tam bratra.. byl tam i na vojně a tak.. a mám strach, že ho odvezou na ten Krym, ještě nedávno ho chtěli do toho Sevastopolu odvézt.. Prý tam je už přes 40 tisíc ukrajinských vojáků..No naštěstí ho ještě neodvezli, snad ani neodvezou když Krym už patří Rusku, ale i tak má zákaz jezdit přes hranice, což je dost pro mě špatné..Rozdělili nás už jako děti a já čekám už skoro 7 let na to než přijede, pořád se tomu nějak nevedlo a nedávno ho už pustili z vojny, tak jsem se těšila, že přijede a najednou tohle? To mi vůbec nepřipadá fér. Doufám, že se to s tou Ukrajinou už konečně uklidní a bude vše aspoň trochu v normálu..

Nejlepší odpověď
mosoj

Nejdříve se musí uklidnit Ukrajina sama. Ale sama to asi těžko dokáže !!

Další odpovědi
anonym

s ukrajinou možná, ale což takhle amerika a rusko?

Mirdas

Bohužel to by Rusko muselo dostat rozum a vrátit se na své území.
Ovšem ti se nikdy dobrovolně okupovaného území nevzdali.

marci1

Věřím, že vše dopadne dobře a situace se uklidní. Stále ještě věřím, že rozum zvítězí.