zjentek

Myslíte, že s Bartošem a jeho skvadrou v čele bude republika řešit zásadní problémy nějak takto?

Pro ilustraci>>>https:/­/youtu.be/0mPljLGZ­s3s?t=250

Odpovědi
JežíšKristus

Obecně se ví, že huliči Piráty nevolí, protože hulit budou tak jako tak, proč se tedy zabývat politikou a právním řádem.

Pokud máte rád nesmyslné odpovědi, pak vězte, že budou vydány i knižně: https://www.do­nio.cz/andyko­dy

aliendrone

Jen tehdy, pokud při výběrových řízeních nevyužijí „obálkovou metodu“.
https://d15-a.sdn.cz/d_15/c_im­g_F_I/PcRBN5z­.jpeg?fl=cro,0,53,700,39­3%7Cres,1200,,1%7Cweb­p,75
Se slzou v oku vzpomínám na Pavlíčka Béma, Bürgermeistera a jejich nenažranou smečku! Kdybych jen TUŠIL, jak to bude vypadat za primátora slizké Prašivky… :( :( :(

elkon

Naštěstí se k veslu nedostanou.

zjentek

Aliene, za Hřiba máte koloběžky, tak můžete aspoň jezdit, to je hezké, ne?

https://www.y­outube.com/wat­ch?v=NzODvq1P5gM

aliendrone

zjentek>>> Pěkné video! Tihle kluci mají dobrá a užitečná videa (nejen tohle). Jediné co bych tomuto vytkl, že ani ZDALEKA nepodchytili CELOU šířku problému. Nejde jen o koloběžky Uber-Lime, jsou zde i DALŠÍ firmy s těmi krámy, navíc jsou zde i firmy s jízdními elektrokoly (prašť jako uhoď) a dokonce elektroskútry!

Fízlové je NAPROSTO ignorují (no a co, že támhle někdo srazil bábu na chodníku, ale vy pane řidiči nemáte zapnutý pás, to je zločin skoro jako vražda)! Za panování Prašivky na magistrátu se stala situace NEÚNOSNOU, válí se to všude možně a jezdí jako prasata. Počkej až to dorazí do Prajské ve stejném rozsahu, jaký nám pořídila pirátská vyfetla. To budeš vřískat, až v noci v zatáčce uprostřed vozovky zničeho nic koloběžka a není kam uhnout, leda udělat berany-duc do protijedoucího či zajet do pangejtu! A že by ti někdo uhradil opravu zpraseného spodku auta? ZAPOMEŇ! :(

Twl – když si představím, že KDYSI se lidé pupínkovali jen kvůli Segwayům – a to jich bylo jen pár! Ale zfetovaní vymaštěnci progresivně podporují „ekologickou elektromobilitu“. Nebo „car-sharing“ myslel jsem, že mi jebne, když nějaké hovado nechalo tu elektroplečku stát tak, že efektivně ZABRALA TŘI parkovací místa. Vůbec se nedivím, že lidé ty krámy hází do Vltavy a ani se nedivím, že NĚKDO tomu sdílenému elektrovozidlu propíchl všechny 4 pneu. NJN, lidé se musí holt bránit bordelu a zvůli systému sami, na hrubý pytel hrubá záplata! :)

zjentek

JK, pro pochopení reality nutno vystoupit z bubliny.

JežíšKristus

Matrix 4 v kinech již v prosinci!