Gus_Fring

Myslíte, že nekdy vyjde Johnny English 4?

Teď je to samozřejmě předčasné, na každý díl se čekalo 7–8 let. Naposled vyšla 3 v roce 2018 a já na ní byl v kině a věřím, že Rowan Atkinson bude pokračovat, ikdyž by mohl jít už do důchodu.
Na druhou stranu se obávám, že se vtipy budou opakovat z předešlých dílů nebo jeho předešlých rolí.
Třeba Návštěvníci 3 dopadli docela špatně.

Nejlepší odpověď
Ametyst

Když tak Johnny English, prosím. Není to Němec. Výborně, děkuji!

Další odpovědi
Malvína

Ne, nemyslím si. Málokdy je čtvrté filmové pokračování. Většinou se končí u trojky. Nicméně mně osobně je to tak nějak fuk. Viděla jsem první díl a neuchvátilo mě to. Brala jsem ho a respektovala v roli Mr. Beana, ostatní jeho komedie mi nic moc neříkají.

anonym

Johnny English nebyl žádný veleúspěšný blockbuster, takže to na čtverku nevidím, ale pokud chceš mít jistotu musíš se ptát tvůrců a producentů, nikdo jiný to nemůže vědět lépe 🙂 Rowan Atkinson mi v tomhle komediálním pojetí nějak neseděl, jako Bean byl zákeřný a sobecký kreativní blb, jako Johnny E. si pro změnu zahrál mnohem jednodušší roli namyšleného blba. Jsou ale filmy, kde si zahrál mnohem lépe a za sebe třeba mohu doporučit Univerzální uklízečku, kde si myslím, že se našel nejlépe.