Avatar uživatele
Gus_Fring

Myslíte, že nekdy vyjde Johnny English 4?

Teď je to samozřejmě předčasné, na každý díl se čekalo 7–8 let. Naposled vyšla 3 v roce 2018 a já na ní byl v kině a věřím, že Rowan Atkinson bude pokračovat, ikdyž by mohl jít už do důchodu.
Na druhou stranu se obávám, že se vtipy budou opakovat z předešlých dílů nebo jeho předešlých rolí.
Třeba Návštěvníci 3 dopadli docela špatně.

Zajímavá 0 před 1584 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Ametyst

Když tak Johnny English, prosím. Není to Němec. Výborně, děkuji!

Upravil/a: Ametyst

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Malvína

Ne, nemyslím si. Málokdy je čtvrté filmové pokračování. Většinou se končí u trojky. Nicméně mně osobně je to tak nějak fuk. Viděla jsem první díl a neuchvátilo mě to. Brala jsem ho a respektovala v roli Mr. Beana, ostatní jeho komedie mi nic moc neříkají.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Johnny English nebyl žádný veleúspěšný blockbuster, takže to na čtverku nevidím, ale pokud chceš mít jistotu musíš se ptát tvůrců a producentů, nikdo jiný to nemůže vědět lépe 🙂 Rowan Atkinson mi v tomhle komediálním pojetí nějak neseděl, jako Bean byl zákeřný a sobecký kreativní blb, jako Johnny E. si pro změnu zahrál mnohem jednodušší roli namyšleného blba. Jsou ale filmy, kde si zahrál mnohem lépe a za sebe třeba mohu doporučit Univerzální uklízečku, kde si myslím, že se našel nejlépe.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek