Lgee

Myslíte, že na nějaké jiné planetě je to naopak?

Muži rodí děti, muži maji od přirody vagíny a ženy penisy?

Nejlepší odpověď
Vojta24

Teď jsi mě pobavil. Zrovna jsem přelouskal pojednání na téma mezigenerační konflikt od „DUDU a spol.“, které mne donutilo k zamyšlení, abys mě ty dokázal jedinou větou vrátit zpět do ponuré reality 🙂 Do reality špinavého bahna a tuposti iracionálních blábolů na odpovedi.cz 🙂 Díky za pobavení, LOL … ale odpověď sem ani psát nebudu. To by fakt byla ztráta času. Sorry jako, ale přečti to po sobě a zamysli se trochu.

Nápověda: dokonce ani nemusíš mimo tuto planetu, i na této planětě máš obrovskou rozmanitost reprodukčních me­tod.

Další odpovědi
Midas

To by pak postrádalo smysl. Kdyby to bylo takhle „naopak“, znamenalo by to, že samice by měly samčí pohlavní orgány a nebyly by tudíž samicemi, ale samci (muži).
Záleží to na konstrukci těla a nejde označit samici, která rodí děti, za samce (muže).

Rozdělení na samce a samice je právě podle pohlaních orgánů, podle toho se to všechno určuje. Takže není možné, aby „muž“ mohl někde rodit děti a měl samičí pohl. orgány. Už by to pak nebyl muž. Proto to postrádá smysl.

Učivo ZŠ, biologie/přírodopis možná rodinná výchova (sexuální výchova).
https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/Pohlavnost

quentos

To je zase blábol.
A mimochodem proč je podle tebe vagína sprosté slovo, a penis ne?

mosoj

On je na nějaké planetě prokázán inteligentní život?
Tobě ta vagína leží ale v hlavě, co!

Kelt

Proč by to nebylo možné. Stačí naši ženu nazvat výrazem muž v řeči dané planety a náš pozemský muž tam bude v jejich řeči žena. Trochu budou mít jiný slovník, ale než to my zjistíme a dostaneme se tam, tak to bude trvat velmi dlouho.

led

Čo je na Zemi normálne, pre nás prirodzené, na niektorej planéte môže mať úplne iný význam.

ivzez

Lgee,
Vy přece umíte pokládat i rozumné otázky…

aliendrone

Gmmmm… a PROČ chodit na jinou planetu? Nestačilo by přejmenovat „muže“ na „ženy“ a naopak, jak píše Kelt? Mnohem jednodušší, ne? ;) :D :D

BTW – ono to venkoncem tak DOOPRAVDY VYPADÁ, že bytosti s vagínou co rodí děti jsou „muži“ mnohem víc, než ti, kterým se říká „muži“, ale ve skutečnosti (zvláště poslední generace) jsou ufňukané holky. ;) :D :D