Avatar uživatele
Lgee

Myslíte, že na nějaké jiné planetě je to naopak?

Muži rodí děti, muži maji od přirody vagíny a ženy penisy?

Zajímavá 0 před 1369 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Vojta24

Teď jsi mě pobavil. Zrovna jsem přelouskal pojednání na téma mezigenerační konflikt od „DUDU a spol.“, které mne donutilo k zamyšlení, abys mě ty dokázal jedinou větou vrátit zpět do ponuré reality 🙂 Do reality špinavého bahna a tuposti iracionálních blábolů na odpovedi.cz 🙂 Díky za pobavení, LOL … ale odpověď sem ani psát nebudu. To by fakt byla ztráta času. Sorry jako, ale přečti to po sobě a zamysli se trochu.

Nápověda: dokonce ani nemusíš mimo tuto planetu, i na této planětě máš obrovskou rozmanitost reprodukčních me­tod.

Upravil/a: Vojta24

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Midas

To by pak postrádalo smysl. Kdyby to bylo takhle „naopak“, znamenalo by to, že samice by měly samčí pohlavní orgány a nebyly by tudíž samicemi, ale samci (muži).
Záleží to na konstrukci těla a nejde označit samici, která rodí děti, za samce (muže).

Rozdělení na samce a samice je právě podle pohlaních orgánů, podle toho se to všechno určuje. Takže není možné, aby „muž“ mohl někde rodit děti a měl samičí pohl. orgány. Už by to pak nebyl muž. Proto to postrádá smysl.

Učivo ZŠ, biologie/přírodopis možná rodinná výchova (sexuální výchova).
https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/Pohlavnost

Upravil/a: quentos

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?Rokio Nahlásit


Avatar uživatele
quentos

To je zase blábol.
A mimochodem proč je podle tebe vagína sprosté slovo, a penis ne?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mosoj

On je na nějaké planetě prokázán inteligentní život?
Tobě ta vagína leží ale v hlavě, co!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kelt

Proč by to nebylo možné. Stačí naši ženu nazvat výrazem muž v řeči dané planety a náš pozemský muž tam bude v jejich řeči žena. Trochu budou mít jiný slovník, ale než to my zjistíme a dostaneme se tam, tak to bude trvat velmi dlouho.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Čo je na Zemi normálne, pre nás prirodzené, na niektorej planéte môže mať úplne iný význam.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ivzez

Lgee,
Vy přece umíte pokládat i rozumné otázky…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aliendrone

Gmmmm… a PROČ chodit na jinou planetu? Nestačilo by přejmenovat „muže“ na „ženy“ a naopak, jak píše Kelt? Mnohem jednodušší, ne? ;) :D :D

BTW – ono to venkoncem tak DOOPRAVDY VYPADÁ, že bytosti s vagínou co rodí děti jsou „muži“ mnohem víc, než ti, kterým se říká „muži“, ale ve skutečnosti (zvláště poslední generace) jsou ufňukané holky. ;) :D :D

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek