Avatar uživatele
anonym

Myslíte, že když si budu vytrvale a poctivě vytrhávat vousy, tak mi přestanou růst? Anebo jak se jich natrvalo zbavit?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4822 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
takhlene

taková drtička na větve by toho taky dost vyřešila,nebo snad ne?

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Miroslavst

Tak to jsme dva. Jedině strčit hlavu do velkýho ořezávátka. Jinak to asi nepůjde.
Nebo nechat udělat plastiku, vetšinou to berou ze zadní části těla a tam vousy nerostou.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Babsi

Pokud ti nevadí bolest zkus epilátor. Já si s ním holím nohy a narozdíl od žiletky to s ním vydrží měsíc hladký, ale ta bolest je fakt velká.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ReHu

Pokud to myslíš opravdu – že vytrvale a poctivě vytrhávat celý, tak za blíže neupřesněnou dobu ano.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Quentosi,musím říct že mě osobně se vousy nelíbí,a přesto nejsem lesba a i v hlavě to mám v pořádku
Doplňuji:
to ne můj muž má svou hlavu a brada je prý taky jeho tak někdy vyhraju já a on se oholí a někdy zas on a to musím zavřít oči abych to neviděla

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Terryle

Myslím, že ne – budou růst pořád. Aby nerostly, musí se zničit chlupový lůžko. Takže je jediná možnost – laser… trošku to bolí, je to drahý jako kráva, musí se to opakovat a někomu to stejně moc nepomůže.
Takže to za to nestojí, řekla bych. Prostě se poctivě holit… A tipuju, že jsi chlap (pokud ne,tak se omlouvám, u anonymů se to blbě poznává ) – pokud tě holení začne moc štvát, tak prostě budeš vousatej a nikoho to moc neudiví. Kdežto my ženský se holit vlastně musíme, ať nás to nebaví, jak chce… je to společenská nutnost. Pěkně idiotskej výdobytek!!! (zanadávat si je jediný, co proti tomu můžu dělat, děkuji :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
quentos

To nemáte ze sebe, že ne? To vám zblbla hlavu nějaká ženská, přiznejte se.
Berte to tak, že jsou znakem Vaší mužnosti. Pokud se té dotyčné na tom něco nelíbí, nemá to v hlavě v pořádku, nebo by si měla přiznat lesbickou orientaci…

burak, ale vsadím se, že jste rozumná a tomu chlapoj neblbnete hlavu nějakými moudry, aby tady začal klást zoufalé dotazy tohoto typu…

Upravil/a: quentos

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
vecernice

Za tu bolest to myslím nestojí nikomu.Tou trvalosí si také nejsem jistá.Jsou lidi pořezaní,spálení a zjizvení a stejně jim ty vousy po čase vyrostou.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
kapka

anonyme, mě by strašně zajímalo, jestli jste muž nebo žena. 🙂

před 4822 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Miroslavst

kapko, dobrý!!
http://www.frag­menty.cz/Obraz­ky/klaus%20pa­lec%206197_0000­.jpg

před 4822 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek