Lucimia

Co si myslíte o plastikách?

Plastické úpravy obličeje, prsou, liposukce… váš názor? Ano nebo ne?

Já osobně proti tomu nic nemám. Pokud to má lidem zvednout sebevědomí, tak proč ne…
Nikdy nikoho takového, kdo takový zákrok podstoupil, neodsuzuji. Nikdy sama nevím, jestli jednou po dětech sama nebudu potřebovat modelaci prsou. A co vy?

Nejlepší odpověď
kropitko

zatím snad nepotřebuji a i kdybych potřebovala,tak jsem moc velký srab,bojím se lékařů jak čert kříže

Další odpovědi
afro.minerva

Já bych do toho asi jen tak nešla. Přece jenom, co není rozbité, tak se nemá spravovat. Ale každého je to věc.

Samozřejmě nepočítám okolnosti, kdy bych byla nějak zjizvená a podobně. Například naší malé se udělala opravdu ošklivá jizva po odkování proti TBC. Až vyroste a bude jí takových 15, tak jí tu jizvu asi necháme nějak zahladit. Ta by jí totiž opravdu vadila…

Ale jinak si myslím, že je to jenom stráta peněz. Lepší by bylo je investovat… A nebo uložit dětem na přilepšenou…

anonym

Ja,kdybych na to mela,tak mazu.Proc ne?

ten který je

Už jednou se zde na to někdo ptal a já říkám že žena s umělými prsy je něco jako umělá figurína a navíc to nese zdravotní rizika.

panenka

Osobně proti plastice nic nemám pokud to člověk nepotřebuje podle mého názoru je to zbytečné, aby člověk na plastiku šel.Něco jiného ale je pokud to člověk potřebuje.

Jahoda

Kdyby to (ten kdo jde na plastiku) potřeboval ze zdravotních důvodů nebo proto, že má na břiše povislou kůži apod., nic proti tomu nemám. Ale pokud jde ženská na plastiky dobrovolně a bude mít za sebou deset plastik jen tak „z nudy“ a že neví co s penězmi, to mi přijde opravdu velice hloupé. Osobně si myslím, že se potom nebude žádnému muži líbit. Já, pokud bych nevěděla co s penězmi, dám je raději na charitu či do dětských domovů. Tam budou něčemu prospěšné.

lorja

Nejsem si jistá,jestli bych se odhodlala nějakou plastickou úpravu své tělesné schránky podstoupit.Měla bych obavy,abych po
zákroku nevypadala hůř než před ním.

vranovahan

Přijde mi, že u některých žen jsou ty plastiky opravdu zbytečné. Jak píšete ale, například po porodu to opravdu dává smysl. Já například od svého posledního porodu nad plastickou operací také dost přemýšlím. Konkrétně nad tou, kterou nabízí tady: https://www.la­bioplastika-praha.cz/ Myslím si, že v mém případě by něco takového asi dávalo smysl.

SuzanKa

Ahoj, já jsem se dívala jinde a ty jsi byla na https://aether­clinic.com, že? Jak jsi tam byla spokojená? A pomohlo to? Nevrátila se ti kila?

Cizecek.M

Chodím tam pravidelně a spoojenost maximální. Na jaký zákrok se chystáš?

Lurenka

Dívej, pokud se rozhodneš pro aetherclinic.com, tak uděláš jenom dobře. Já tam byla. Sice na jiném zákroku, ale spokojenost maximální!

VanesskaMala

Já je zbožňuju. Chodím tam pravidelně :) Fakt jsou tam skvělí!

GabulkaA

Jojo, byla jsem právě na této klinice :) Jak to víš? Ajooo, koukala ses jinam, jasný, už tomu rozumím :D Hele, spokojená jsem byla moc! Maximálně. A doporučuju.

GabulkaA

Osobně si myslím, že je to každého věc. Já třeba plastiku nemám, ale na liposukci jsem byla. A jsem za to ráda, protože to jediné mi s váhou pomohlo.