Harley13

Myslíte, že existuje dokonalá láska nebo láska na první pohled a že na každého někde čeká ta pravá polovička?

Nejlepší odpověď
Filip84

Láska na první pohled je z 99% „panowie chą jebce“, nebo „jednou, na hudebním táboře, jsem si strčila flétnu do píči“. Sexuální pud je pud jeden z nejsilnějších.

Dokonalá láska neexistuje. I na lásce je potřeba pracovat a jakýkoli interpersonální vztah je o vzájemném respektu, úctě, tolleranci a vnímání potřeb toho druhého. A o tom naučit se konstruktivně řešit konflikty. Což je problém zejména u egoistických hovad s nízkým sebevědomím, kterých je dneska více, než dost.

Rozhodně, rozhodně čeká. Tohle by měly pochopit hlavně holky: ženské si docela hodně myslí, že pokud nebudou mít takové a takové kozy, takový a takový Gesicht, a já nevím co, tak je nikdo nebude chtít. Blbost. Jak jsou rypáky ženské, že by měly mít na ten Gesicht zbroják, tak jsou rypáci chlapi. Ať se podívají na alpy, smažky – ti nejsou téměř nikdy sami. Protože to neřeší. Stejně tak každá královna krásy, dříve či později, přitáhne nějakého Kena. Je to jenom otázka času a toho nepromrhat šance. 🙂

Další odpovědi
Vit Kouba

Láska je tam kde je inteligence nenávist je tam kde není inteligence

Zdroj: https://www.y­outube.com/chan­nel/UCBkqDKIk­jNh5P48me4HQ_Ng

Arne1

ANO ANO NEVÍM

zjentek

No NĚKDE určitě!

Kouba a co když člověk bez inteligence zplodí potomka s inteligencí? Jak v tomto konkrétním případě pak ta láska a nenávist pracují? Prozradíš?

Karoli_18_79

Můj názor je takový, že každý má druhou polovičku jen zaleží nad tím zda ji jde naproti a nebo jen čeká. Taky jaká je vaše povaha, Dokonalá láska neexistuje je jen na vás jestli se zamilujete a přijde vám to dokonalý i když podle ostatních nebude.

Ka Ka

Ano mne se opravdu stala, když mi bylo, nějak 5 let. Jí bylo 8 let. Až o 17 let později mi osud splnil, co jsem si po nocích přál, a modlíval se za to. Za 17 let, jsem na to zapomněl. Až nedávno, jsem se začal zajímat o psychologii člověka. Vnímani co se děje kolem nás. Mozek mi dovolil, se dostat až na zhruba 5 let mého věku. Do minulosti. Kde jsem si oživil dětskou vspominku. Teď už ji to nemuzu ani říct. Donutil mne záchvat paniky, put sebezáchovy atd .. k sebepoznání, a poznání chování ostatních. A rád abych se dověděl, zda mi osud dá ještě šanci. Ta už se mu taky povedla. Prilet z UK, ani jedna osoba nevedela čas příletu do Prahy. Letadlo, vlaky, autobusy. Kteryma jsem musel cestovat, abych se dostal do rodného bydliště. Jsem se s ní potkal v autobuse. Po třičtvrtě roce, a zamilovaly se do sebe a začaly spolu žít. Existuje prostě vše co si zamanete ale musíte jen věřit. Já už sice moc tomu nedávám, ale alespoň to mohu popřát ostatním. Nepromrhejte kvůli neznalosti a neskusenosti, pekne chvíle. Vzdelavejte se, život vás otestuje.

alik360

Druhá polovička nemusí být dokonalá může být klidně tvůj protiklad.
Za mě z logiskyho hlediska ne určitě ne pro všechny protože v tom případě by musely být 2/3 žen teplé. Protože žen je 3× více než mužů.

Lurius

Myslím že i k dokonalé lásce patří lidskost a ochota přijmout chyby druhého jako součást jeho dokonalosti, kolikrát člověk ani neví co se mu líbí a až s poznáním druhého si udělá obraz k svému srdci