Frogman

Myslíte, že bude někdy s ohledem na životní prostředí zakázáno slavit silvestr?

Slavit ano, ale tak, že se nebude moct používat pyrotechnika.

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
Edison

Ano

Nevím, jestli s ohledem, ale s odvoláním na ŽP to EU určitě vymyslí. Tak to hlavně nevykřikovat moc nahlas, nebo se toho nějakej „henten“ fak chytne.

Keplere, tohle je mnohem pravděpodobnější, než zákaz válek. Ten tu nakonec máme a stejně jej nikdo nedodržuje.

Myslím, že náběh máme dobrej. Zakázaný plastový kelímky a brčka. Pak to budou i ty vyvoskovaný papírový a chlemtat budem z dlaní. Pak přijdou na řadu barevný konfety…

Další odpovědi
Gonfaloniér

Ano

V dnenší době je všechno možné… za chvíli se bude lidem říkat, co nesmějí dělat, co musejí dělat i těch nejmenších detailech (trochu v rozporu s tím, že je teď -nejsvobodnější doba- asi je to v zájmu „vyššího celku“ „ptro větší dobro“).

Pokud jde o znečištění vzduchu, byl bych pro snížení různých dýmovnic aj pyrotechnik používaných na Silvestra. Pokud s ohledem na psy (jak se v poslední době všude obevují zprávy, že jim to ”nedělá dobře”), tak ne. Nemyslim si, že jim to nějak škodí. Navíc mě na druhou stranu škodí to že, kde člověk šlápne tam psí ho*no, každý roh ulice „označkovaný“ I když to asi bude chyba spíš lidí.

Drap

Ano

Už aby to bylo

Dochy

Ano

Dokážu si to představit. Při běžném ohňostroji se do vzduchu dostane několik metráků oxidů kovů a dalších svinstev v podobě jemného prachu. Osobně se už pár let divím že to nikomu nevadí.

jepik

Ano

Kepler

Ne

Myslím, že ne, nepředstavuje to významnou zátěž. Zakázat by se měly války, v nich se nadělá mnohem víc bordelu.

mosoj

Ne

Právě naopak. Bude to jako je to v Německu. Po celý rok zákaz mimo posledního týdne v roce. EÚ to sjednotí.

Gonfaloniér

Ad Kepler

Války se nikdy nezakáží, je to v rozporu s lidskou přirozeností.
A navzdory tomu, že jsou špatné, děsivé atd… nesou s sebou pokrok, upevnění společnosti a v konešném výsledku i lepší mravy ve společnosti (ldi mají víc otevřené oči, jsou si víc vědomi hodnoty života a svých blízkých, a mají upevněnější celkový charakter).