Myslíte, že bude 3. světová válka?

Nejlepší odpověď
Kepler

Myslím, že ne, zatím. Snad nejsem naivní. Neexistuje mocnost, nebo vojenské uskupení, které by na tom mělo zájem. A pokud by náhodou mělo, není dost silné aby mělo naději na úspěch. Kdyby měla vzniknout světová válka, už by se tak dávno stalo v době studené války, tehdy byla největší šance. Mír zachránily paradoxně jaderné zbraně a jejich rovnováha, selský rozum říkal, že by to znamenalo sebezničení. Ovšem místní konflikty, ty byly, jsou a budou vždycky.

Další odpovědi
Drap

Určitě. Otázka je jenom kdy to bude. Zda v tomto roce, nebo za 1000 let.

bolak

Těžko říct, ale pokud narážíš na Kimiho, tak ten jenom machruje, on ví že Korea by tohle nepřežila, Trump je mu tam schopnej klidně poslat 10 atomovek kdyby od něj cejtil sebemenší hrozbu.

No ale kdyby přece, tak hlavně aby to bylo co nejdřív, protože zatím to s tou technologií ještě není tak horký, ale za 5 až 10 let, až Čína bude mít stamilionovou armádu robotů, v americe se začnou rodit x-meni a čeští vědci vymyslí způsob jak odfouknout Slunce z naší galaxie nebo vytvořit černou díru uvnitř jinýho státu (třeba na Slovensku), tak pak už to bude problém.

Podle mě, i když se dneska všichni bojej hlavně Kimiho, tak stejně největší hrozbou bude jednou Čína, tam už je totiž tolik lidí že buď se z nich postupem času vyvinou trpaslíci a nebo budou muset „expandovat“ (a nemyslím tím přestat souložit s pandama). Další varianta je že nás napadnou roboti, nebo možná ještě dřív chytrý telefony.. a možná že už dávno 3. světová probíhá a my jsme si toho přes to neustálý koukání do ajfounů ještě nevšimli…

Nebo to bude jak říkal Albert Jednokámen : „Nevím, čím se bude bojovat ve třetí světové válce, ale ve čtvrté to budou klacky a kameny.“

led

Už dávno prebieha skrytou formou. Zbraňami nie sú len tie strelné, hojne využívané v lokálnych bojoch, ale slovo a peniaze postupne ovládajúce čoraz väčšie územia raz jedno a raz druhou z hlavných bojujúcich strán