Drap

Myslíte, že bez imigrantů Evropa zdegeneruje?

https://www.no­vinky.cz/zahra­nicni/evropa/405959-bez-uprchliku-zdegenerujeme-rika-nemecky-ministr.html
Taky jsem toho názoru že je to blábol. Můžeme se ale všichni mýlit. Přistěhovalci se nedopustili více trestných činů než Němci.
https://www.no­vinky.cz/zahra­nicni/evropa/406005-pristehovalci-v-srn-spachali-za-tri-mesice-69-tisic-trestnych-cinu-ne-vic-nez-nemci.html
Jen zapomněl ten, co ten článek tvořil, že přistěhovalců je v Německu něco málo přes milion, a Němců je cca 82 milůionů

Nejlepší odpověď
Kepler

Je to totální nesmysl. Existují i tisíckrát menší uzavřené společnosti a o žádné degeneraci nelze mluvit. Právě křížením s Araby Evropan degeneruje, už to nebude Evropan. Není to rasismus, protože se jedná o stejnou rasu, ale degenerace by byla kulturní a morální.

Další odpovědi
marci1

To je ale hloupost. Uklidnilo mě jen to, že to řekl ministr financí a ne odborník na degeneraci příbuzenských sňatků. 🙂

Rocker

Politici,kteří zvou migranty do Evropy už zdegenerovaní jsou,normálním lidem nic takového nehrozí.

lota

Jistojistě!…Píšou to na novinkách, tak to musí být pravda a všichni si to musí myslet!

ten který je

Evropa už více zdegenerovat nemůže.To co se děje nemá obdoby.

dudu

To je stejná pitomost jako tvrzení, že socialismus u nás se nemohl se všemi pozitivy projevit proto, že mu historicky nebyl poskytnut potřebný čas. Zatím na této cestě zůstává KLDR nebo Venezuela, tak uvidíme a Bůh ví – možná budeme litovat.

zjentek

Taty už nemá CO degenerovat ..v Hornbachu jsem nesehnal ani MÁTU bez příchutě.

MichalN

Myslíte, že ještě nezdegenerovala? :D