dust8

Myslíte více na druhé, nebo spíše na sebe a proč?

Nejlepší odpověď
Rokio

Když někomu něco dám, udělá mi to větší radost než když něco dostanu.

Raději například zapínám PC hru mamce než sobě. Raději přinesu z Lidlu pro mámu vanilkový šejk než abych si sám koupil z automatu čokoládu.

Další odpovědi
zjentek

Jedině na sebe. Jsem středobodem světa a okolo není nic, max. jakýsi beztvarý bezbarvý plebs.

Rokio to je hezké s tím šejkem z Lidlu..👍

aliendrone

Samozřejmě že každé pravidlo má své (řídké) vyjímky. Obecně ale u mne platí https://youtu­.be/EJsf6QiUq­FU?t=82 ;) :)
A proč to tak je? Asi proto, že jsem nejskvělejší, nejkrásnější, nejúžasnější etc. aliendrone. ;) :D :D

elkon

Záleží na konkrétní situaci.

Kepler

Asi tak: jak se do lesa volá, tak se z lesa střílí. Jinými slovy: komu jsem buřt, může čekat totéž.

Ametyst

Myslím na sebe. Nemůžu myslet za druhé. Když nebudu myslet nejdřív na sebe, nebudu schopná pomoci druhým. Což se daří. Nic se nemá přehánět.