Rokio

Myslíte si, že vyplňování placených dotazníků a účast na výzvách má smysl?

Už se této činnosti věnuji 16 dní. Vyplňování dotazníků je v angličtině, ale můj tablet má automatické překládání do rodného jazyka a vydělávat je možné i instalací vybraných aplikací, ve kterých se musí dosáhnout určitého cíle.

Výdělek je vyplácen v satoshi (satoshi = nejmenší jednotka Bitcoinu) na Coinpot a dále jsem zjistil, že z této webové stránky prostředky opravdu jdou vybrat, a to bez poplatků za cenu toho, že výběr trvá 48 hodin.

Vím, že faucety nemají smysl, protože jsou strašně málo efektivní, ale co říkáte na ty dotazníky a výzvy?

Nejlepší odpověď
Mc Merkurion

… kdybych měl tolik volnýho času co ty a nudou se kopal do zádele, tak možná >>> ale naštěstí mám furt co dělat a zábavnější koníčky, takže odpovídám NE … (to budu raděj čumět na porno než vyplňovat nějaký dotazníky, je na to určitě lepší podívaná) … a pro výdělek ??? no, jako absolvent prestižní obchodky to musíš mít přeciz máklý !!!

Další odpovědi
Edison

Dyk jsi psal, jak v tom podnikáš!!! Jooo.. jen si instaluj… instaluj… instaluj… Hahahahaha…Jak jsi zjistil, že jdou vybrat… po 16 dnech tohodle podivného podnikání???

Mimochodem… smysl to samozřejmě má… necháváš se DOBROVOLNĚ špehovat!!! To v tom lepším případě…

hapiky

Kdy jsi byl o trošičku podnikavější, tak by si stáhnul (či sehnal)aplikaci na vyplňování těch pitomejch dotázníků a měl bys celkem maličký výdělek bez námahy(do té doby, než by to jejich program či jejich hlídací pes zjistil,

Rokio

Mc Merkurion: Chápu. Doporučil bys mi místo toho práci ve chráněných dílnách? Domluvil jsem se s mamkou, že tam do týdne zavolá. Pokud budou platit podmínky s předchozí dohody (když jsem tam byl naposledy), tak bych měl pracovat odpoledne tři hodiny denně čtyři dny v týdnu.

Mc Merkurion

… proč ??? máš IDtrojku, tak si buď klidně doma, jen bych si našel nějakýho koníčka …

Dochy

Však.. jeho koníček je snaha o výdělek způsoby které ho baví. Proč ne?

Rokio

Edison: V této oblasti podnikám už 16 dní. Za dva týdny se mi povedl výběr 12.000 satoshi z Coinpotu na oficiální kryptoměnovou peněženku Blockhain wallet. Blockchain wallet je jedna z nejznámějších kryptoměnových peněženek současnosti. Je navíc v češtině a používá ji více zemí.

Edison

Jestli v tom podnikáš, tak jistě máš na to přinejmenším živnostenský list, žejo… Hele… koukám, že akorát plácáš a plácáš… Velmi pečlivě si přečti, co jsem napsal…