certovkan

Myslíte si, že spisovatel Jozef Karika napíše druhý díl knihy „Trhlina“ o záhadném pohoří Tribeč?

Kdo četl „jedničku“ co říkáte na tuto událost kdy pilot jednoho z letadel „zabloudil“ nad pohořím Tribeč?

https://www.id­nes.cz/zpravy/zah­ranicni/sloven­sko-stihacka-pad-zritila-mig-29-pilot-katapultoval-prezil-cvicny-let.A190928_222­328_zahranicni_pmk

Odpovědi
novics

Uz se tato zahadna nehoda vysvetlila? Pro ty co nevi o co jde. Dve stihacky maji cviceni, obe letadla obsluhuji zkuseni piloti. startuji spolecne 18:10, jedno pristane 19:12 zpatky na letisti a druhe se ztrati a pilot hlasi vezi zhorsene pocasi (bylo absolutne jasno), ve 21:30 (!!!) spadne druhe letadlo pro nedostatek paliva.

elkon

Je to podivné, že by pilot jen tak létal dvě hodiny bez cíle až spadne.