Rokio

Myslíte si, že si alespoň část letošní zimy užijeme na sněhu?

Je pravděpodobné, že na období nejchladnější zimy bude sněžit a alespoň na chvíli se udrží sněhová pokrývka?

Nejlepší odpověď
paul1

Snad už konečně bude pořádnější zima, sněhu bývá málo a to znamená i málo vláhy pro rostliny, které na jaře zasadíme a zasejeme.

Další odpovědi
Drap

Některé známky a lidová moudrost napovídají, že zima by skutečně mohla být chladná s dostatkem sněhu, ovšem jisté to neni, stejně jako nic v této době.

Arne1

To záleží na tom, kam pojedeme na hory. Loni v Bulharských horách bylo sněhu dost.

elkon

Podívej se do křišťálové koule.

JežíšKristus

V Polabí bude, počítám, sníh tak jeden týden v březnu.