Kelt

Myslíte si, že se tento pátek v Praze nic mimořádného nestane?

V pátek bude v Praze nezvykle moc lidí. Je zde pohřeb Karla Gotta, přijedou fotbaloví fanoušci z Anglie a ještě další akce. Takový dav lidí, když se dá do pohybu je těžké udržet.A vypro­vokovat dnes pár lidí není problém. Nechci malovat čerta na zeď, ale kdybych tam jel, snažil bych se mít dostatek prostoru pro rychlý útěk. Jak se na to díváte vy? Děkuji.

Nejlepší odpověď
Kepler

No, já bych na ten klídek moc nesázel, zvláště když se tam údajně chystají britští hooligans. Pochybuji, že by byli fanoušci KG, prostě jenom cítí davy a příležitost dělat neplechu. Já jenom doufám, že naše bezpečnostní složky to mají pod kontrolou a nedopustí nějaké znesvěcení této pietní akce.

Další odpovědi
ivzez

Doufám, že se nic mimořádného nestane.

briketka10

Ne.
Ale co mi není jasné, kdo uklidí ty svíčky u „té“ Bertramky?
Až bude po všem.

Kepler

briketka: asi to udělají tamní komunální služby, nebo nasraní sousedi. Vytáhnou hrabla na sníh, shrnou to na jednu hromadu a pak půjdou hledat lopaty. Leda by to Ivanka s omluvou zařídila nebo udělala sama (že by?)

Pepa25

Médii už proběhla informace, že to udělají technické služby hned v pondělí.

briketka10

Keplere
tam toho je tolik, že by to ti sousedi ani nezvládli si myslím,
nechtěla bych být v jejich kůži a mít to před domem..