Rokio

Myslíte si, že se někdy podívám do vesmíru?

Pokud ano, na kterou planetu?

Co třeba až třeba na planetu nuda pláží, nebo planetu splněných přání?

Odpovědi
Justin1

Nějakým dalekohledem snad ano, ale takové planety tam nečekej.

PepasAvalonu

Třeba na Zemi?
Žjóva, ty nejsi ve vesmíru? 😲 Počkat, počkat, Země je součástí čehože…? 😂
Já nevěděl, že Země je nějak mimo vesmír. Asi jiná realita. :D

Mc Merkurion

… copak ??? ty už nechceš do nebe ??? nebo už jsi přišel na to, že je to jedinej způsob, jak se dostat nahoru, jinak skončíš v kotlu pekelném ???

Gus_Fring

Je možné, že se podíváš do vesmíru. Ale spíše si myslím, že ne. Ale pokud se podíváš na nějakou cizí planetu, tak nejpravděpodobněji na Mars.

led

Stačí dvihnúť hlavu a pozrieť sa hore na oblohu. Tie jagavé bodky a ten bledý tanier putujúci po oblohe to už je časť Vesmíru.
Pokiaľ sa chcete bližšie zoznámiť, tak nezabudnite, tento štvrťrok nám aliendrone pod menom Mars ukazuje svoju tvár. https://www.ta3­.sk/astronews19/

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.