JájsemRaibek

Máte obavy z konce světa?

Michel de Nostredame zvaný Nostradamus prý zas věštil konec světa v roce 2018. Mně to už nepřijde jako věštba, ale blábol, kterému se nedá nic jiného než smát.

Ale teď trochu jinak. Co když v roce 2018 už přastane hráče na svém PC bavit hra s názvem Svět a křížkem ji zavře?
Co když někdo hraje náš svět jako počítačovou hru a vše co se zde děje je jen hra, při které lidé plní úkoly.

Nejlepší odpověď
annas

Nedávno jsem poslouchala Frekvenci.

Mluvilo se na toto téma. Různé názory …

Vyhledala jsem – viz odkaz.

"Kolik konců světa jste přežili vy? Už za pár dní totiž údajně nastane další. S nejnovější hypotézou přichází konspirační teoretik, který své předpovědi zakládá na výkladu evangelia a pyramid.

David Meade je přesvědčen, že Zemi zasáhne asteroid, a to už 23. září! Důkazem jsou údajně přírodní katastrofy, které zasáhly USA, jak uvedl server The Sun.

Křesťanský numerolog tvrdí, že verš v Bibli tuto teorii potvrzuje. Pasáž najdeme v Evangeliu podle Lukáše, kapitole 21, verších 25 a 26. Čísla jsou údajně jasnými odkazy na události, které se odehrály ve Spojených státech amerických. 21. srpna nastalo zatmění Slunce, 25. udeřil hurikán Harvey a 26. Texas postihly rozsáhlé záplavy.

Podle Meada konec světa způsobí mytická planeta Nibiru, která během svého letu kolem Země vyvolá sopečnou aktivitu svou gravitační silou.

NASA nicméně všechny tyto zvěsti vyvrací a potvrzuje, že teorie o mytické planetě je pouhou báchorkou."
https://www.frek­vence1.cz/clan­ky/zabava/konec-sveta-prijde-uz-za-par-dni-tvrdi-numerol

Nejen Nostradamus, ale i baba Vanga, Jehovisté, Mayové všichni předpověděli konec světa. Možná k tomu dojde. Už když jsme slezli se stromu na zem, tak jsem si pod sebou podřezávali větev…

Říkám si, že snad ještě přežiji, co má být, to se stane … i když o život můžeme přijít různě. Jednou možností je smrt, že by to byl konec světa?

Země už je hodně vydrancovaná, znilčená, třeba t mladí expandují do vesmíru …

Další odpovědi
led

Tak ako v nemenovanej reklame na úver -
tančiaci pár v hale a v pozadí vidno dopady a výbuchy kozmických „granátov“, postupný v ohni zánik Zeme, padajúci luster a oni s nádejou do budúcnosti uvažujú o znížených cenách po Novom roku.
Myslite na život v budúcnosti, aj keby to mala byť vaša posledná myšlienka.

mosoj

A proč? Pokud přijde cestou, které se nedá zabránit, co s tím ? Pokud přijde cestou lidskou – dobře nám tak ! Co s tím ? Podívejte se do historie , jenom utrpení, vraždění a nesnášenlivost. Prostě lidská rasa je nenapravitelná.

Drap

Nemám, spíše ze svého konce.

Kepler

Obavy nemám, beru to jako zákonitost. Nakonec to mám i ve svém profilu. Příležitosti ke konci světa je tolik, že to nemůžeme brát na lehkou váhu. Je to jen otázka času. Přijde to možná letos, možná za milión let a nic s tím neuděláme. Jsme na Zemi jen nechtěnými hosty a málokdo si to uvědomuje. Různé věštby jsou mi jenom k smíchu.

zjentek

Bože já se těším… jak já se těšííím… už aby to bylo!

Rohlik

Nemyslím si, že se dožiji konce světa, takže obavy nemám.

Roman71

Tak na to se těším!
Tahle demoverze je pěkně nestabilní, ořezaná a nespolehlivá..
Takže navrhuji tuto hru ukončit, smazat a začít pěkně od začátku s hrou „Nový Svět“ a podle původních pravidel bez hackování a podvádění :)

Smackdown

To už tady nebudem,až začne ta prava diskoteka.

anonym

konec světa … asi nejpravděpodobnější scénář náhlého konce světa (přesněji spíš jen naší planety, nebo spíš jen maličké slupce života na jejím povrchu) je srážka s jiným kosmickým tělesem, už se to stalo a stane se to znovu, otázkou je tedy kdy. Předpovědět čas bude práce pro vědce a astronomy až dráhu takového tělesa zaznamenají, rozhodně ne pro filosofy a teology …

Pokud jde o teorii simulovaného vesmíru, ve kterém žijeme, ta se mohla zdát věrohodná do chvíle než jsme začali zabředávat do subatomárního světa kvantové fyziky. Ještě si lze nějak představit superpočítače simulující newtonovskou fyziku která končí na úrovni atomů (ačkoliv ty naše by to rozhodně nezvládly), ale simulace některých kvantových jevů se zdá být naprosto nemožná i v titěrném měřítku natož pak v měřítku celého vesmíru. Kvantová fyzika celkem zdárně vyvrací možnost že by celý vesmír by byl jen matematickou simulací jejích výstupy jsou našim smyslům zprostředková­vány uměle.

Roman71

Jen pro upřesnění, nikoliv „Jehovisté“, ale Svědkové Jehovovi, a nepředpovídali, ale ukazují proroctví přímo z Bible, že současné fungování světa bude ukončeno a lidské vlády budou jednou pro vždy nahrazeny Božím Královstvím (například kniha Daniel 2.kapitola, verš 44.).

..každá chybná interpretace je zavádějící 😉