Mili @

Myslíte si, že posunková řeč je mezinárodně platná

a uznávaná??
Doplňuji:
To je nějaké obrázkové písmo, ne? Dá se to najít v typech písma, ale já tomu houby rozumím…
😁

Nejlepší odpověď
Miroslavst

☺→≥‡‹۩۞ rozumíš tomu?
Pokud ne, tak není :D

Další odpovědi
flodur

V každé zemi je jiná.Dokonce i na Slovensku.

Zdroj: http://sk.wiki­pedia.org/wiki/Po­sunkov%C3%A1_re­%C4%8D

sofie

není to mezinárodně uznávaná řeč v předchozím odkaze je napsáno že se o to snažili,ale neuspěli

led

Veľmi záleží na tom ,aké posunky robíte. Sú aj medzinárodné 🙂.
Ale pozrite si nejaký rozhor, okrem reči sa používajú aj posunky a mimiku.
Ak si dobre všímate posunky a mimiku, vo svete sa nestratíte.

led

Pre Miroslavst
☺→≥‡‹۩۞
krásne ste vyjadrili svoju reč do hluchého ucha, naozaj oko musí vidieť vaše slovo. 🙂