Avatar uživatele
Rokio

K čemu si myslíte, že by došlo, kdybych vykonával práci striptéra? Mám 178 cm, 87 kg a velké břicho.

Které by to pro mě mělo následky?

Mám 178 cm, 87 kg a velké břicho. Také mám i nějaké svaly díky pravidelnému cvičení (kliky).

Zajímavá 0 před 11 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Kura

178 cm a 87 kg a velké břicho ? To nějak nejde dohromady. Kdyby jsi měl 178 cm a 147 kg, to by jsi mohl mít velké břicho, ale 87 kg a velké břicho nejde dohromady.

😁:-D:-D

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?jirka F Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Filip84

Tak, podle společnosti, by po Tobě ženský házely rajčata, odpadky, popelníky … Takový „baby z pošty“, patřičně najebaný, by Ti ho polámaly. Jiná „společnost“ by Ti natrhla prdel připínákem.

Měl by ses naučit jíst, s takovou budeš mít ve čtyřiceti obesitu! 🙄

Upravil/a: quentos

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
cappuccino

Jestli nenosis tanga, tak by te tam ani nevzali:)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iceT

Podstatná otázka: Tančit a kroutit se v bocích umíš? Ono servat ze zebe hadry není všechno, musíš to taky umět prodat.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
elkon

Obelixe jistě není potřeba, to bys musel vypadat jinak k světu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jirka F

Zkus se podívat do zrcadla. Abys viděl celkový vzhled nebo se vyfoť webovou kamerou. Díváš se na sebe že zhora tak se nedivím že píšeš o velkém břichu.

Upravil/a: jirka F

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
plebs

Roki jdi do toho budou čučet dámy od juniorek po babičky, ovšem nikdy nevíš jak budou divoce reagovat případně jak je rozjarcuješ a může dojít k útoku na tvoji chloubu.
Můžeš dostat také nabídky k sexu a co se dámám líbí potetovaný svalnatý borec, který se umí rytmicky i sexuálně pohybovat.
A hlavně budeš v balíku tzn., větší než průměrnou mzdu obdiv a možná okouzlíš některé nadržené dámy i v politice, něco podobného předvedla Mata Hari i když konec nebyl elegantní.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Vaše miery sú ukážkou „nešportovca“ – plochý „rachitický“ hrudník nad vyčnievajúcim bruchom. Pri tom všetkom ani nemusí byť veľa sádla. Takže vami udávané parametre sa u „smrteľníkoch“ bežne nájdu (nie pre lekára a rôznych hľadačov ideálu krásy).
Napriek tomu ste ideálna postava pre „vejce na procházce“. Tak námet už máte a teraz už len vymyslieť kreáciu vyzliekania škrupinky.
PS.
Neverte závistlivým mužom a „mužom“, ktorí sa na takéto „umenie“ neodvážia ani pomyslieť. Čo keby ich myšlienky prečítala manželka? 😄

Upravil/a: led

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek