natybubu

myslíte si že je správné mít motto???

já si myslím že jo

Nejlepší odpověď
anonym

Ráda si čtu různé motta, citáty a výroky, ale sama nemám žádné kterými bych se v životě řídila. Je hezké mít motto pokud se člověk neřídí jenom podle něho.

Další odpovědi
anonym

určitě, každý se řídí nějakou hodnotou a stručná hláška to vystihne.

Drap

Dá se žít s mottem i bez něho. Důležitější je, jak ten daný člověk žije.

hanulka11

to záleží na každém jedinci

briketka10

a neptala ses včera, jestli máme své motto ??
já si myslím že jo ??
tak já ho mám :))

Damiana

Proč ne, ale mělo by opravdu vystihovat daného jedince. Nejhorší je, když někdo dokola vytrubuje nějaké motto, které se mu hodí, zajistí mu popularitu, ale přitom je sám jeho pravým opakem. Viz.: Pravda a láska musi zvítězit nad lží a nenávistí – a jeho „protagonista“.