Lucka17

Myslíte si, že je dobrý nápad jezdit o prázdninách do Egypta?

Rodiče chtějí jet na dovolenou do Egypta. Ale všichni mi říkají, že to není dobrý nápad kvůli těm teroristům. Co si o tom myslíte vy?

Nejlepší odpověď
JájsemRaibek

Ono už jich tam moc není, protože skoro všichni už odjeli do Evropy.

Další odpovědi
quentos

Teroristé mohou udeřit kdykoliv a kdekoliv. To by člověk musel sedět furt na zadku doma.
A taky nechápu, proč všichni plaší s opatřeními až POTÉ, co se v některé zemi něco takového stane. Už se někdy teroristi vrátili na totéž místo? Všichni činí bezpečnostní opatření až s křížkem po funuse (zde bohužel doslova) a teroristé to dost dobře vědí. Ti vždy udeří tam, kde se to nečeká – moment překvapení je jedna z jejich zbraní…

ten který je

Když už bych takovou dovolenou podniknul,určitě bych v Egyptě vynechal Sinajský poloostrov.

marci1

Myslím si také, že to není bohužel dobrý nápad.

zelí

V turistických oblastech nebude extra nebezpečno, ale já tam radši nepojedu.

lucy anwar

ja byla letecky v Emirátech,ted sme se vratily z Kanarskych ostrovu a nic a ted poletíme s malym do Tuniska a hned do Egypta-zde mam hodne kamaradu a je tam klid.....nesmite verit vsemu 🙂

da ny

V Egyptě je po zuby ozbrojená arnáda všud, hlavně na letišti.......
Dobrý nápad to není nejen z bezpečnostního hlediska, příliš horko
V naší letní sezoně je lákavá nižší cena za All inclusive a vyšší riziko…

kablik

pořád je to lepší jak Pakistán…