Myslíte si, že Francie trpí za svoje činy v minulosti? 13. pátek je nešťastný den jen pro Francii.

Nájezdy na jiné národy, drancování na tehdy bohaté krajiny (Afrika,Islám) křižácké výpravy.
Karma. Dnešní migrace do Francie a zcela zdrancovaná Francie.

Hlavně si myslím, že to posra*l v pátek 13. října 1307, tehdy francouzský král. Právě tento den začal francouzský král Filip IV. Sličný s pronásledováním a zatýkáním templářů, po kterém následovalo mučení a smrt mnoha z těchto rytířů a následný zánik řádu. Od tohoto dne následovníci templářů považovali pátek třináctého za ďábelský a nešťastný den.
https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/P%C3%A1tek_t%C5%99in%­C3%A1ct%C3%A9ho
https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/%C5%98%C3%A1d_tem­pl%C3%A1%C5%99%C5%AF
Kdo ví o templářích více, dozví se, že se říká, že jsou to dnešní ilumináti.
Podle mě Francii trestají. Například migrantama a podobně.
Říká se že migranti do Francie putují hlavně z důvodu, že v minulosti jak je Francie zabrala jejich území, tak do teď mají v těch zemí zarito, že patří pod Francii…cití se jako součást Francie…ale podle mě je to jen záminka
Francie trpí za svoje činy v minulosti, toť můj názor.

Odpovědi
Edison

Ilumináti asi moc ne, spíše Svobodní zednáři.

Kepler

Dnešní postavení Francie s její hlubokou minulostí nemá nic společného. Dnešní Afričané se tam ocitli už v koloniálních dobách (z Alžírska), podobně jako černoši v USA. Nynější vlna migrantů je už jiného původu, ale i to se časem srovná. Nezdá se mi, že by Francie byla „zdrancována“ a nějak fest trpěla. Je to prosperující země. Tak to cítí i moje dcera, která tam žije už 12 let.

anonym

Kepler: Pro každého čecha je západnější zem prosperujíci než ta naše 😁

Kepler

To platí podle vnějších ekonomických ukazatelů, které jsou dostupné pro všechny. Minulý měsíc jsem 10 dnů pobyl v Německu u příbuzné a byl jsem v mnoha věcech tou zemí velmi zklamán. Mohl bych vyprávět…

anonym

Tak tam zkus i pracovat a po první výplatě napiš 😁