tezkyfrantik

Myslíte si, že byla přítelkyně mého kamaráda opravdu „posedlá“? Nebo je „posedlý“ on sám?

Kamarád mi často přiopilý při akcích vykládal, že mu jeho přítelkyně do všech jídel dává kečup, že ji rajcuje sex při menstruaci, jednou se mi dokonce svěřil, že se uprostřed noci probudil a přítelkyně stála u okna a koukala na měsíc v úplňku – on ji řekl „Proč nespíš?“ a ona se na něho prý otočila a nepřítomným pohledem řekla něco latinsky načež si lehla zpátky do postele a druhý den mu tvrdila, že si nic nepamatuje. Těch historek bylo víc, ale já to bral prostě tak, že kamarád se prostě snaží být hódně zajímavý a alkohol v něm probouzí jeho fantazii… Sranda to všechno byla do doby než mi začal tvrdit, že zemřela a že ji nebyl na pohřeb… Kamarád se poté strašně změnil. Z fajn kamaráda mám najednou strach. Občas mám divný pocit, že to není on, ale ona – i když je mi jasné, jak strašně hloupě to asi zní. Jeho matka mě nedávno potkala v obchodě a svěřila se mi, že ho poslední dobou nepoznává – prý se dokonce domluvila s doktorkou a odebrali mu pod záminku preventivní kontroly krev jestli nebral nebo nebere drogy a analýza vzorku byla i zpětně negativní… Ptal jsem se jeho matky jestli tu jeho přítelkyni někdy viděla a ona, že ne, ale že si myslí, že s někým opravdu chodil. Naléhá abych si s ním promluvil, ale já mám z něho strach – necítím se v jeho blízkosti komfortně. Díky za váš názor a případné rady.

Nejlepší odpověď
Malvína

S tou latinštinou je to zvláštní, zvlášť v případě, že ji jinak neovládala.
Asi budu za blázna, ale věřím na různé energie, posednutí ďáblem. Jsou potvrzené případy, jen se o tom mluví spíš ve srandě, než vážně.
Nestýkala bych se s ním. Jestli je mimo své myšlení, může být i nebezpečným. Dotáhla bych ho za knězem.

Další odpovědi
da ny

Člověk neví, jestli trolujete, nebo ne. ;)
Jsou věci, mezi nebem a zemí, kterým každý neuvěří, dokud se nepřasvědčí.
Přibývá lidí (hlavně dětí), které mají vzpomínky na minulé životy. Popisují
věrohodně/detailně místa, události, kde/u kterých fyzicky nikdy nebyli.
Promluví, třeba i v hypnoze (vedené odborníkem) jazykem, který neumí.
Do cizích vztahů a životů není radno se míchat. Nevyžádaná rada/pomoc, je zbytečně vynaložené úsilí a k ničemu.
Je možné, že okolí vašeho kamaráda „nemá na to“, aby rozuměli jemu. Některá duše je na úrovni MŠ, jiná na VŠ :D Jsou neznalí, skeptičtí. Nebo se ke kamarádovi vkrádá nějaká choroba….
Pokud se s někým necítím dobře, nestýkám se s ním. Nutný kontakt omezím na minimum. Neposlouchám jeho příběhy. U alkoholu už vůbec ne.

elkon

Odpověď na otázku je: Nemyslím, protože ji neznám.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

df

A teď tu o červené karkulce