Matthew

Myslíte si, že by se mohl někdy naplnit nebo už i naplnil podobný scénář z filmu The Man from Earth ??? :)

Kdo by film neviděl, může si tady přečíst alespoň stručný popis filmu. http://www.csfd­.cz/film/235331-pozemstan/

Mně se film moc líbil a zaujal mě natolik, že po pár minutách jsem se už neotrhnul a až dokonce jsem naslouchal, ostatně tak jako jiné postavy ve filmu :) Film doporučuji :)

Nejlepší odpověď
zjentek

lidský mozek nestvořil vesmír..takže je možný scénář čehokoli, na co je lidský mozek schopen pomyslet. Je to jen program a zřejmě dost chabý. Vyplývá to tak nějak z logiky věci.. co nás brzdí je- pochopit.. pochopit neznámé .)
Doplňuji:
..ale není čas pochopit, viz otázka zde:
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/proc-se-ridime-zapadem-a-ne-mozkem

Další odpovědi
Reuef

Diky za tip na peknej film 🙂 Kazdopadne jeho verze vzniku krestanstvi se mi libi mnohem vic nez ta z Bible – kdyby to tak bylo doopravdy bych se vubec nezlobil

badisko

nevim a diky za tip na film…odpoved doplnim zitra…;D

Matthew

:)