pilsurgel

Myslíte si, že by chtěl někdo vojensky obsadit stát, který má jen dluhy?

Odpovědi
Drap

Vymyslel jsi nesmysl.

da ny

Na takové věci nemyslím vůbec a ani nebudu…

To máte na mysli třeba Řecko (161,3%), Island (118%), Irska (118%), Belgii (101%), Belize, Barbados, Egypt, Dominiku, EU, Francii (89,1%)
Co má tedy básník vlastně na mysli?
ČR (43,9%)
Čina (38,5%)
Ukrajina (38,8%)
Švýcarsko (52,4%)
USA (73,6%)
atd. atp.
nebo co? Či, co Vás vlastně trápí ?;.):
Seznam zemí podle státního dluhu:
https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/Seznam_zem%C3%A­D_podle_st%C3%A1­tn%C3%ADho_dlu­hu

elkon

To je ale primitivní otázka.

WordPress

Bez dluhů jsou jenom státy kdy se těží ropa nebo jiné drahé suroviny

paul1

Proč by ne. Může mít jiné zájmy, např. strategické, získání území atd.